Jdi na obsah Jdi na menu
 


IV. éra 1982 - 1986

1. 9. 1982

IV. éra 1.9.1982 - 11.8.1986
Celkem................311 akcí
Počet schůzek......137
Počet výprav: .......64
Počet táborů:..........4


............výprava....................................................................účast....km.......datum

.......................VOJNA.....................
133. Nový Jičín-zříc.St.Jičín(Cesta mstitelů)...............................12......10.....16.4.1983
134. Mosty u Jabl.-Skalka-Vel.louka(Rájem a peklem)..................12......17.....21.5.1083
135. Šostýn-Štramberk(Já jsem Pepa Smolík a já Sandokan)......8......18......4.6.1983
136. Tyra pod Ostrým-Ostrý(Dvoudenní na vrchol Ostrý)...........11......9...25.-26.6.1983
137. Retranslační věž-Nedašov-táborová.......................................16......3......15.7.1983
138. Zř. Brumov-Valašské Klobouky-táborová(Divous)...................17.....15.....17.7.1983
139. Pulčínské skály-Čertova stěna-táborová(Pláně-Sahara)..........20.....16.....19.7.1983
140. Návojná-Vršatecké Podhradie..............................................19......28.....21.7.1983
141. Kopřivnice-Štramberk(Váňova makačka).............................7.......7...17.-18.9.1983
142. Lietavská lúčka-Lietava(Prosklenná výprava).......................8.......8.......8.10.1983
143. Serafínov-Zwardoň(Boj u granice paňstwa)........................9......4.......5.11.1983
144. Vítkov-zř.Vikštejn(Obchodníci a mafie)................................5.....12.....26.11.1983
145. Jilešovice-Hlučín-Markvartovice.............................................12.....15....10.12.1983
146. Ďáblův vrch-Jindřichovice ve Slezsku-Petrovice.......................10......3.....28.12.1983
147. Hřbitov v Petrovicích(Noční)................................................9......2.....28.12.1983
148. Biskupská kupa-Zlaté hory(Zlatokopové)..............................9......8.....29.12.1983
149. Skalité-Serafínov-lyžování(Tři lamlyžníci)..............................11......4......4.2.1984
150. Hričov-jeskyně-vodopád(Pomerne ťažký prístup)................9.....15......3.3.1984
151. Havířov-Žermanická přehrada(Betonové temno).................11.....14.....24.3.1984
152. Dobratice p.P.-Prašivá-Hnojník(Sníh v parnu).......................6.....19.....15.4.1984
153. Vychylovka-Svitková(Divoká Vychylovka)..........................15.....19......5.5.1984
154. Čeladná-koupání(Peřeje Čeladénky)..................................11......4......2.6.1984
155. Mosty u J.-Gírová(Gírová,blecha a spol.)............................9......12...23.-24.6.1984
156. Královec-Požár-Nedašov-Návojná-táborová...........................11.....13.....14.8.1984
157. Retranslační věž-Zimkový kout-táborová..............................11......7......16.8.1984
158. Nedašov-táborová............................................................11.....4......17.8.1984
159. Brumov-Hložecké údolí-Valašské Klobouky-táborová...............11.....20.....18.8.1984
160. Horní Lideč-Čertova stěna-Pulčínské skály-táborová...............11.....17.....21.8.1984
161. Záriečie-Zubák-Lednica-Vršatec-táborová(Historická)...........10.....37.....23.8.1984
162. Gírová(Frunda a vrtule)..................................................11....10...22.-23.9.1984
163. Hranice n.M.-Teplice n.B.(Ach ta minerálka).....................11.....8.....20.10.1984
164. Čermná-Litultovice(Území štol a lomů).............................19.....16.....3.11.1984
165. Havířov-ZOO Ostrava(Vašek a krkavec).............................9.....15.....24.11.1984
166. Chotěnuz-Bělehrad-Pardubice-Havířov(Finta Fík)..................9.....13.....15.12.1984
167. Skalité-Serafínov-lyže(Sněhurka a 18 trpaslíků)................19.....2......19.1.1985
168. Dobratice p.P.-Prašivá-Hnojník(Hospoda-náš domov)..........7.....16......9.2.1985
169. Frenštát p.R.-Horečky(Vousaté zadky)..............................6.....10......2.3.1985
170. Písečná-Rejvíz-Ondřejovice(Sněžná opice).........................10.....25.....16.3.1985
171. Dobratice p.P.-Prašivá-Hnojník(Inženýři na Prašivé)...........16.....19......6.4.1985
172. Teplice n.B,-Helfštýn-Lipník n.B.(Plynový Antek)...............14.....23......9.5.1985

173. Lietavská ´účak - Lietava (U tří louží)..................................9......9......9.6.1985

174. Slunečné skály-Lietava-Rájecké Teplice (Pozor okno,no,no...)11..24..28.6.-1.7.1985

175. Hotní Lideč-Čertova stěna-táborová....................................12.....10.....30.7.1985

176. Nedašov-Návojná-táborová................................................12......4......1.8.1985

177. Brumov-Štítná nad Vláří-Valašské Klobouky-táborová..............12....20......3.8.1985

178. Návojná-koupaliště-táborová noční.......................................8......2......3.8.1985

179. Vlárský průsmyk-Vršatecké Podhradie..................................12.....25.....6.8.1985

180. Čachtický hrad - Nové Mesto nad Váhom-táborová................12.....25.....8.8.1985
181. Brumov-cukrárna-nákup na Poslední večeři-táborová..............10......6.....10.8.1985

182. Rájecké Teplice-Lietava (Miňďá...)....................................12......10....7.-8.9.1985

183. Baška-Frýdek-Místek (Zakázaná Baška)...............................6......12....21.9.1985

184. Ostravice-Lysá hory-Frýdlant n.O. (Žlutá stezka)..................8......21....20.10.1985

185. Havířov-Datyně (Chajda na Lapačce).................................8......5....9.-10.11.1985

186. Dobratice p.Prašivou-Havířov (Přehradní riviéra).................11.....19......7.12.1985

187. Datyně-Havířov (Vánoční chataření).................................11.....5...27.-29.12.1985

188. Skalité-Serafínov-lyže (Ztracené tyčky a čepice).................14......2......18.1.1986

189. Mosty u Jablunkova-Severka (Drsná Severka).....................6......10......9.2.1986

190. Frenštát-Horečky (Zobali,vrabci,zobali igelitové obaly).....10......8.......1.3.1986

191. Chlebovice-Palk.hůrky-Hukvaldy (Žábo, z chleba ven).........10.....11......22.3.1986

192. Dobratice p.P.-Prašivá-Hnojník (Pivo, prosím...).................13......19......6.4.1986

193. Datyně-Havířov (Lepenky Williama Strattforda)..............10......5.....8.-11.5.1986

194. Frýdek-Místek-Havířov (Opuštěný ráj)...............................7......19......31.5.1986

195. Váňův kámen-Štramberk (Mňoukačka)............................10......10....21.-22.6.1986

196. Nedašov-rybník Amur-táborová........................................13......10......29.7.1986

197. Pulčínské skály-Čertova stěna-táborová.............................13......18......31.7.1986

198. Brumov-Valašské Klobouky-táborová.................................12......18......2.8.1986

199. Povážský Inovec-zřícenina Beckov-táborová.......................13......26......5.8.1986

200. Vršatecké Podhradie-táborová (Jubilejní 200.).................14......28......7.8.1986

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář