Jdi na obsah Jdi na menu
 


V. éra 1986 - 1991

30. 8. 1986
V. éra 30.8.1986 - 24.3.1991

V této éře poprvé v nové klubovně začaly samostatně pracovat družiny - to, co chtěli již kluci III. éry. Časopis pomalu skončil. Dále v září 1990 jsem ukončil vedení oddílu,pokračoval Zoro a potom v únoru 1991 převzal vedení Jim.. Stalo se tak na slučovací i rozdělovací akci v březnu 1991, kdy se oddíl oprostil od starších členů a definitivně dostal podobu dřívějšího oddílu. Byla to dvoudenní výprava na Borůvkovou horu a Medvědí kámen. Jinak éra začala oslavou 1000. akce oddílu. Byly taktéž 4 tábory. Zaznamenali jsme také začátek i konec spolupráce s ČSOP, příchod k TJ Slavia, přibylo označení TOM 2901 a zažili jsme také výpravy na "svou chatu" a ...

.....................................narozen.....přezdívka
........Miloslav Němec......30.8.1973....Mlhoš.......do 8/1987
........Tomáš Krutrina......7.9.1973......Fík...........předseda oddílu, instruktor, do 8/1987
........Rostislav Vávra.......4.7.1973.....Jerry........do 8/1987
........Stanislav Kiedroň....23.9.1972....Zajíc.......do 8/1987
........Martin Lucký..........17.9.1973....Matil.......instruktor, do 8/1987
........Radomír Zezulka.....30.6.1975....Pepsík.....vedoucí družiny, do 1/1988
........Libor Paschke........8.11.1975.....Boriš.......vedoucí družiny, do 7/1987
........Richard Kopecký....28.6.1974.....Chrob.....vedoucí družiny, do 7/1988
........Jiří Kopecký..........29.12.1973.................do 8/1987
129. Marcel Karabín........19.9.1975.....Fatim......předseda oddílu, vedoucí družiny, do 3/1991
130. Radim Zielonka.......18.3.1975.....Jim..........vedocí oddílu, od 6/1986
131. Karel Buchta..........29.3.1975.....Meďour...předseda oddílu, vedoucí družiny, od 6/1986 do 6/1989
132. Rostislav Unucka......20.3.1976.................od 6/1986 do 2/1989
133. Martin Seman...........3.9.1975..................od 6/1986 do 10/1987 a od 4/1988 do 5/1988
134. Martin Zezulka.........7.12.1976...Pepsíček..od 9/1986 do 10/1987
135. Martin Schottek......17.1.1976....Clier........vedoucí družiny, od 10/1986 do 12/1987
136. Martin Valášek.........................................od 12/1986 do 5/1987
137. Radek Konečný......15.11..1974..Rak.........od 4/1987 do 2/1989
138. Roman Krišák..........5.4.1977......Rocco......od 5/1987 do 10/1989-odstěhoval
139. Miroslav Šiling..........9.5.1975......Mišák.......předseda oddílu, vedoucí družiny, od 6/1987 do 8/1990
140. Michal Matoušek.....24.6.1977.....Žabák......od 9/1987 do 8/1990
141. Kamil Gardavský.......3.6.1975.....Cyan........vedoucí družiny, od 9/1987 do 4/1990
142. Patrik Olšar.............9.8.1976....................od 9/1987 do 11/1987
143. Roman Kubiena......29.8.1974....................od 9/1987 do 7/1988 a od 7/1990 do 3/1991
144. Jiří Opluštil.............27.4.1976.....Kovboj.....od 10/1987 do 8/1990
145. Tomáš Brzezina......14.6.1974....................od 1/1987 do 7/1988
146. Jiří Slezák.............24.10.1975.....Zeman.....od 11/1987 do 11/1988
147. Jiří Kundel..............31.1.975.......Bromík.....vedoucí družiny,od 1/1988 do 3/1991
148. Tomáš Hašlar........16.12.1974.....Blesk.......od 3/1988 do 6/1989
149. Petr Chromec..........................................od 4/1988 do 6/1988 a od 10/1988 do 11/1989
150. Roman Kaleta........14.2.1977....................od 5/1988 do 11/1988
151. Jiří Kamenář...........21.9.1978.....Ištván......od 5/1988 do 6/1988 a od 4/1989 do 8/1990
152. Vladimír Krišák........5.10.1978.....Pepino.....od 9/1988 do 10/1989
153. Ondřej Taxa...........1.7.1976.....................od 10/1988 do 3/1989
154. David Wimmer........1.8.1977.....................od 10/1988 do 3/1989
155. Petr Bryja..............6.11.1978.....Čolek.......od 11/1988 do 1/1989 a od 6/1989 do 2/1990
156. Jaroslav Bryja.........30.6.1976.....Chosé......od 2/1989 do 6/1990
157. Jan Zielonka..........22.4.1978....................od 2/1989
158. Jiří Pietrasz............29.6.1978......Sršeň......od 4/1989 do 6/1989, od 5/1990 do 8/1990 a od 1/1991
159. Jiří Harenčák..........26.1.1977......Čiko........od 4/1989 do 11/1989 a od 4/1990 do 8/1990
160. Tomáš Zielonka.......2.5.1978......Ježík........od 10/1989 do 1/1991
161. Lukáš Vlach...........15.8.1978......Dick.........od 10/1989 do 12/1990
162. David Warzecha.....30.5.1978....................od 10/1989 do 12/1990
163. Lukáš Freisler..........7.8.1975....................od 6/1989 do 12/1989
164. Petr Ociepka...........................................od 9/1989 do 2/1990
165. Robert Suchánek.....................................od 9/1989 do 12/1989
166. Jan Nezhyba...........................................od 9/1989 do 11/1989
167. Roman Franek.........14.4.1978..................od 12/1989 do 2/1990
168. Petr Šumpich.........18.5.1977...................od 12/1989 do 1/1991
169. Jakub Šumpich.......26.8.1978...................od 1/1990 do 12/1990
170. David Glemba........18.12.1980......Dag.......od 3/1990 do 9/1990
171. David Stachel.........31.3.1981...................od 4/1990 do 11/1990 a od 3/1991
172. Robert Novák..........5.4.1980....................od 4/1990 do 6/1990 a od 3/1991
173. Petr Stefan...........22.12.978.....Plavran.....od 10/1990
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář