Jdi na obsah Jdi na menu
 


IV. éra 1982 - 1986

1. 9. 1982
IV. éra od 1.9.1982 do 11.8.1986

A po vojně jsme opět obnovili časopis, byly další 4 tábory. Jen družiny přestaly mít velký význam.. Družina Mývalů se přejmenovala na Římskou šestku, další Delfíni a Jaguáři zůstaly. Jakoby se velká činnost ze III. Éry po vojně začala pozvolna opakovat. A navíc jsme přijali kluky z různých škol. Takže nakonec byli kluci ze šesti škol, měli jsme i 3 bratrské dvojice, oslavili jsme 200. výpravu a končili jsme akcí č. 998. A potom…..ale to už je historie V. éry….

………………………......……narozen…...přezdívka

……Tomáš.Turna………….9.1.1969…………….….….do 5/1983

……Miroslav Matějašek….20.7.1970…...Česlo………předseda oddílu, do 8/1984

……Pavel Hrabina……....23.10.1968…...Expo………do 7/1983

……Pavel Balon….……... 29.9.1970…...Sodík………předseda oddílu, do 8/1986

85. Aleš Lepič………....…9.3.1972.…....Mozol……...do11/1983 a od 4/1984 do 9/1984

86. Zdeněk Polišenský..11.10.1971…….……..…..…do 11/1983

87. David Zamecznik…..23.11.1971………..…………do 12/1983

88. Rostislav Gwizdž…….25.7.1972………...…………do 5/1983

89. Roman Veselý…......23.4.1972………........……do 5/1983 a od 10/1983 do 4/1984

90. Pavel Jeziorski……...27.6.1972…...Austro….…do 6/1986

91. Michal Harhaj……....13.10.1971.....Semiš….….předseda a místopředseda oddílu, vedoucí družiny, do 6/1986

92. Petr Studnický…....30.11.1971…....Pes….......do 3/1984 a od 10/1984 do 9/1985

93. Tomáš Pěnička….….31.3.1972…......Pif…..…...vedoucí družiny,do 3/1984

94. Václav Liberda….....28.12.1971…….…....……….do 5/1983

95. Martin Vrba…….….. 28.4.1972….....Číčo……….vedoucí družiny, do 6/1986

96. David Siuda…….…...23.4.1972…….....…………..do 5/1984

97. Pavel Krutina…….….31.1.1972…...Nerv,Pokr….do 1/1984

98. Radek Sasyn..………16.1.1972…………..…....…..do 10/1983

99. Jiří Jurečka……....…23.11.1969….....Jojo………..od 5/1983 do 8/1984

100.Oldřich Bujan……… 14.2.1972……...………...….od 6/1983 do 10/1984

101.Martin Jeziorski……..23.7.1972………….......…...od 9/1983 do 4/1984

102.David Rajnoch….....11.12.1972……....…………..od 10/1983 do 2/1984

103.Michal Mervart….…..16.5.1973…....Miky……..…od 10/1983 do 9/1985

104.David Botek…….…..27.2.1972…....Bob…..…….od 11/1983 do 5/1986

105.Jaroslav Botek………13.9.1973…....Bobík……...12/1983 do 6/1986

106.Miloslav Němec…....30.8.1973…....Mlhoš….…...1/1984 do 8/1987

107.Tomáš Krutina……....7.9.1973…..….Fík….....…...předseda a místopředseda oddílu, od 3/1984 do 8/1987

108.Radek Král…………….31.5.1971….Biolit,Frunda…od 4/1984 do 9/1985

109.Pavel Klotka……..……2.8.1973……....….………...od 4/1984 do 10/1984

110.Rostislav Vávra……....4.7.1973….....Jerry………..od 5/1984 do 8/1987

111.Martin Bubík……..…..22.2.1971…...Buboš…….…od 6/1984 do 9/1985

112.Radim Zembol…...…..3.5.1973…….......…………..od 6/1984 do 9/1984

113.David Drzewniak…...28.12.1971…..Bambus….…od 9/1984 do 8/1986

114.Pavel Sikora…….….…14.9.1971…...Benny….....od 9/1984 do 8/1986

115.Věněk Mocek…......23.12.1972…..Vincek…..….od 9/1984 do 7/1985-zemřel

116.Stanislav Kiedroň…..23.9.1972…...Zajíc…...……od 10/1984 do 8/1987

117.Kamil Jablečník….....11.5.1974…………......……..od 6/1985 do 1/1986

118.Martin Lucký………...17.9.1973…....Matil…...……od 9/1985 do 8/1987

119.Jiří Vějačka…………...24.4.1974……..……....…….od 9/1985 do 2/1986

120.Miroslav Vějačka…...16.3.1973……..………....…..od 9/1985 do 2/1986

121.Petr Zezulka…….....18.9.1972….....Peps…….….od 9/1985 do 8/1986

122.Václav Goldmann…..12.7.1974…........…………..od 11/1985 do 2/1986

123.Radomír Zezulka…...30.6.1975…..…Pepsík…...…od 11/1985 do 1/1988

124.Libor Paschke……....8.11.1975…....Boriš….…... od 11/1985 do 7/1987

125.Richard Kopecký…...28.6.1974…....Chrob…..….vedoucí družiny, od 3/1986 do 7/1987

126.Jiří Kopecký…….……29.12.1972…………......…….od 3/1986 do 8/1987

127.Michal Poloha……...…4.5.1972……….....….……...od 6/1986 do 6/1986

128.Pavel Feledík……………......………..…………………..od 6/1986 do 6/1986

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář