Jdi na obsah Jdi na menu
 


III. éra 1978 - 1982

13. 9. 1978
III. éra 13.9.1978 - 17.7.1982

A v této éře kromě jedno i vícedenních výprav i další 4 tábory (1 bez mého vedení - vojna). Vznikly také poprvé družiny: Mývali, Delfíni a Pulci - později Jaguáři. Nějakou dobu také družiny fungovaly samostatně, ale novou klubovnu jsme nemohli využívat na družinové schůzky. Vznikl i časopis. A také do další éry poprvé přešli 4 kluci, protože jsme přijímali stále i mladší a po vojně...


...............................narozen.......přezdívka
42. Petr Buchta.........31.3.1967....Pierre........od 6/1981, vedoucí družiny Jaguárů
43. Tomáš Kutlák.......12.10.1966..Tom.........od 6/1981.....předseda oddílu
44. Jiří Rynda.............16.11.1966..Grizzly........zástupce předsedy oddílu
45. Marcela Sabela.....27.12.1967..................do 3/1980
46. Jaroslav Ronge.....15.7.1967....Bill............předseda oddílu
47. Daniel Topič.........18.7.1967...................do 2.8.1981
48. Miroslav Pisklák.....15.3.1967....................do 2/1981.....předseda oddílu
49. Petr Mohr............5.12.1966...................do 6/1980
50. Luboš Pustówka...8.8.1967.....................do 11/1980
51. Petr Ševčík..........12.10.1967.................do 2/1981
52. Richard Bolfík.........................................do 7/1979
53. Jan Mattis............1.2.1966.....................do 6/1980
54. Petr Cuber...........7.2.1966.....Paul..........od 11/1978 do 6/1980
55. Radek Winkler......15.5.1967....Bob, Felix..od 6/1979 do 3/1981, od 10/1981.....předseda oddílu
56. David Šařec.............1966.......Davy..........od 6/1979 do 10/1979
57. Pavel Sliacký.........22.5.1967...................od 6/1979 do 9/1980
58. Ladislav Vala.........1.7.1967.....................od 6/1979 do 6/1980
59. Petr Bičej...............1967........................od 10/1979 do 3/1980
60. Jiří Vyležík...............1966.......................od 11/1978 do 1/1979
61. Martin Swider.......23.9.1967...................od 1/1980 do 9/1980
62. Pavel Štec..............1967.......................do 6/1979
63. Pavel Skorkovský..26.4.1967...Skurka.......do 11/1978, od 11/1980 do 2/1981
64. Tomáš Minks............1967......................od 3/1980 do 4/1980
65. Zoroslav Chovanec.6.7.1968....................od 5/1980.....předseda oddílu, vedoucí družiny Mývalů
66. Oldřich Lipka........29.4.1968....Hum.........od 6/1980.....vedoucí družiny Mývalů
67. Ladislav Buchta.....21.12.1968.................od 11/1980 do 1/1982
68. Marek Hanák........7.3.1968.....................od 11/1980 do 4/1982.....vedoucí družiny Delfínů
69. Vladimír Onderka...9.10.1967...................od 1/1981
70. Robert Nečas.......12.7.1968...................od 4/1981 do 6/1982
71. Radim Goj............27.12.1968.................od 4/1981 do 10/1981
72. Jan Trzyniecki......16.4.1967....................od 1/1981 do 1/1982
73. Roman Sláma.......5.2.1967.....................od 1/1981 do 10/1981
74. Petr Stiellner.......23.8.1967....................od 2/1981 do 5/1981
75. Radek Bohuš........8.9.1966.....Polok........od 2/1981....vedoucí družiny Jaguárů
76. Tomáš Turna.......9.1.1969.....................od 5/1981
77. Vladimír Růžička.......1967........................od 10/1981
78. Vladislav Biernat....29.5.1968...................od 5/1981
79. Miroslav Matějášek.20.7.1970...Česlo........od 9/1981.....předseda oddílu
80. Norbert Krejčiřík.......1970.......................od 9/1981 do 10/1981
81. Pavel Hrabina.......23.10.1968..Expo.........od 9/1981
82. Pavel Balon..........29.9.1970...Sodík.........od 10/1981.....předseda oddílu, vedoucí družiny Jaguárů
83. Ivo Szarzec............................................od 1/1982 do 2/1982
84. Robert Jašek.........25.7.1970..................od 12/1981 do 2/1982
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář