Jdi na obsah Jdi na menu
 


II. éra 1974 - 1978

22. 10. 1974

II. éra 22.10.1974 - 17.7.1978

Poprvé v historii oddílu došlo k opravdovému naplnění činnosti oddílu. Uskutečnily se první vícedenní výpravy a 4 tábory. Tehdy byl také první tábor - STARHRAD. Éra oddílu však skončila věkem kluků - další v průběhu let přibíráni nebyli. A tak se vlastně po prázdninách začínalo znovu...

................................narození........přezdívka

24. Petr Šlimar...........17.5.1963......Šupináč.......15.3.1975 se odstěhoval do Ostravy

25. Radek Čižmař........15.2.1963......Disney

26. Petr Navrátil..........25.10.1962....Neznámý.....předseda oddílu 1975-1978

27. Miroslav Hajda........19.3.1963.....Béďa

28. Petr Florus.............16.8.1963.....Amina.........do 16.5.1978

29. Aleš Hanák............28.7.1963

30. Vladimír Pilárik.........6.5.1963.......Pilipipi

31. Vladimír Spáčil.......22.11.1962....Tidlivrz........16.8.1976 se odstěhoval do Moskvy

32. Milan Pepo.............8.9.1963........................pak se odstěhoval do Semněvic

33. Stanislav Jurča........20.5.1963.....Matlapatka...předseda oddílu 1974-1975

34. Petr Kühn..............1.11.1962.....Nemo.........pak se odstěhoval do České Lípy

35. Miroslav Kubíček......26.5.1962......................od 12.11.1974

36. Miroslav Kubal................1963......................od 22.11.1974 do 16.8.1976, pak se odstěhoval do Strážnice

37. Roman Buda..................1962.....................od 22.11.1974 do 3.6.1977

38. Jan Smolík..............20.9.1963.....................od 20.9.1975

39. Ivo Sebera.....................1964....................od 1.4.1976

40. Josef Korytár...........16.7.1963....................od 3.6.1977 do 5.3.1978

41. Jiří Nowaak.............19.7.1963.....................od 3.6.1978

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář